2. Kupaforduló - időrendi kiírás

2019.03.20.

UDO Moderntánc Kupasorozat

2. Kupaforduló - Mezőkövesd

 

Kapunyitás: 8:30

 

10:00

Bronz Manó Dance Szóló

Bronz Manó Dance Nagycsoport

Bronz Manó Show Kiscsoport

Bronz Manó Show Szóló

Bronz Manó Show Nagycsoport

Silver Manó Show Kiscsoport

Silver Manó Show Nagycsoport

Gold Manó Show Kiscsoport

Silver Manó Dance Szóló

Bronz Manó Pom-Pon Nagycsoport

 

Manó kategóriák eredményhirdetése

 

11:30

Bronz Gyerek Pom-Pon Kiscsoport

Bronz Gyerek Dance Szóló

Bronz Gyerek Dance Duó

Bronz Gyerek Dance Kiscsoport

Bronz Gyerek Dance Nagycsoport

Bronz Gyerek Show Szóló

Bronz Gyerek Show Kiscsoport

Bronz Gyerek Show Nagycsoport

Silver Gyerek Dance Szóló

Silver Gyerek Dance Kiscsoport

Bronz Serdülő Dance Szóló

Silver Gyerek Dance Nagycsoport

Silver Gyerek Show Kiscsoport

Silver Gyerek Show Trió

Bronz Gyerek Botos Fúvós Trió

Bronz Gyerek Botos Modern Nagycsoport

Silver Gyerek Pom-Pon Kiscsoport

Bronz Gyerek Pom-Pon Duó

Silver Gyerek Pom-Pon Nagycsoport

Bronz Gyerek Eszközös Nagycsoport

Silver Gyerek Botos Fúvós Nagycsoport

Gold Gyerek Pom-Pon Kiscsoport

 

Gyermek kategóriák eredményhirdetése

 

14:00

Bronz Serdülő Dance Duó

Bronz Serdülő Dance Trió

Silver Serdülő Dance Szóló

Silver Serdülő Dance Duó

Silver Serdülő Dance Kiscsoport

Silver Serdülő Dance Nagycsoport

Silver Serdülő Show Kiscsoport

Silver Serdülő Show Nagycsoport

Gold Serdülő Dance Szóló

Gold Serdülő Dance Duó

Gold Serdülő Dance Kiscsoport

Silver Felnőtt Show Szóló

Bronz Serdülő Botos Fúvós Kiscsoport

Bronz Serdülő Pom-Pon Szóló

Bronz Serdülő Pom-Pon Trió

Silver Serdülő Botos Modern Szóló

Silver Serdülő Botos Modern Duó

Silver Serdülő Botos Modern Trió

Serdülő Botos Modern Kiscsoport

Silver Serdülő Botos Modern Nagycsoport

Silver Serdülő Pom-Pon Kiscsoport

Gold Serdülő Botos Modern Szóló

Gold Serdülő Botos Modern Kiscsoport

Gold Serdülő 2 Botos Szóló

Gold Serdülő Botos Modern Duó

Silver Felnőtt Botos Fúvós Kiscsoport

Gold Serdülő Eszközös Nagycsoport

Silver Felnőtt Eszközös Kiscsoport

Gold Serdülő Pom-Pon Nagycsoport

Silver Felnőtt Pom-Pon Kiscsoport

 

17:20 Serdülő és Felnőtt kategóriák eredményhirdetése